GALA POWIATU KONIŃSKIEGO

W dniu 24 stycznia 2014 roku podczas XV Gali Powiatu Konińskiego – Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich otrzymało Tytuł Honorowy „Zasłużony dla powiatu konińskiego”.

Ten zaszczytny tytuł sprawił nam wiele radości i satysfakcji. Mamy jednak świadomość, że obliguje nas to do jeszcze lepszej pracy na rzecz mieszkańców Powiatu Konińskiego.


Dziękujemy za docenienie naszej działalności .

W dniach od 9 do 16 lutego 2014 roku Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich było organizatorem zimowiska z oddziaływaniem socjoterapeutycznym dla dzieci i młodzieży w Murzasichle koło Zakopanego.

Dzięki wsparciu finansowemu zadania przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego na zimowisku w górach wypoczywało 46 uczestników.

Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich w Koninie było organizatorem dwóch półkolonii zimowych dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych, w czasie ferii zimowych tj. od 3 do 15 lutego 2014 roku.

Półkolonie zorganizowane zostały w Szkołach Podstawowych nr 5 w Koninie, ul. Wyszyńskiego 35 i nr 15 w Koninie, ul. Turkusowa 1A.

Wypoczynek zimowy dla 92 dzieci możliwy był do zorganizowania, dzięki wsparciu finansowemu zadania przez samorząd Miasta Konina.

2m (1)